Wymiana bramy garażowej to inwestycja, która może przynieść wiele korzyści, zarówno pod względem oszczędności energetycznych, jak i estetyki. Warto zatem wiedzieć, jak wybrać odpowiedni model oraz czy istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na tego typu przedsięwzięcie.

garaz

Jak wymienić bramę garażową na odpowiedni model?

Wybierając nową bramę garażową, zwróć uwagę na kilka kluczowych aspektów. Przede wszystkim warto zainwestować w superciepłe segmentowe bramy garażowe. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów oraz technologii termoizolacji takie bramy mogą znacząco obniżyć rachunki za ogrzewanie, jednocześnie zapewniając doskonały design oraz trwałość na długie lata.

W przypadku superciepłych bram garażowych ważnym parametrem jest współczynnik U. Im jest on niższy, tym lepsza izolacja termiczna. Warto zwrócić uwagę na modele, których współczynnik U wynosi jedynie 0,33 W/m2K. Dzięki temu są one nawet o 20% cieplejsze niż inne dostępne na rynku produkty. Takie bramy doskonale sprawdzą się w domach energooszczędnych oraz pasywnych.

Możliwość uzyskania dofinansowania na wymianę bramy garażowej

Warto również sprawdzić, czy istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na wymianę bramy garażowej. Niektóre modele spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze”. Uczestniczenie w tym programie może przyczynić się do uzyskania środków finansowych na wymianę starej bramy na nową, energooszczędną konstrukcję, ale nie tylko, ponieważ dotacja uwzględnia również wymianę okien i innych elementów budynku.

Aby skorzystać z tego rodzaju wsparcia, skontaktuj się z nami. Korzystając z naszej oferty, jesteśmy w stanie pomóc Ci na każdym etapie wnioskowania o dotację.

czyste powietrze

Pełna termomodernizacja z Agrosolar!

My zajmujemy się formalnościami, a Ty opłacasz jedynie różnicę między fakturą, a kwotą dofinansowania. To Agrosolar oczekuje na wpłatę z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.

Przykład dla najwyższego progu:

145 800 brutto – koszt inwestycji

10 800 brutto – tyle opłacasz

Skontaktuj się z Doradcą Agrosolar

Zobacz, jakie to proste !