AGROSOLAR
Kim jesteśmy?

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych, oraz biznesowych. Zajmujemy się całym procesem budowy nowej instalacji fotowoltaicznej, począwszy od audytu energetycznego, na którym nasz doradca sprawdzi możliwości podłączenia instalacji, poprzez projekt, finansowanie, dalej montaż i monitoring już działającej instalacji.

Nasze projekty wykonujemy tak, aby jak najlepiej zaspakajały potrzeby naszych Klientów. Dbamy, aby nasze instalacje były zawsze zakładane na specjalnie dobranych mocowaniach, dopasowanych do konstrukcji i poszycia dachowego, które gwarantują stabilność instalacji oraz dbałość realizacji.

Na rynku jest dostępnych wiele paneli fotowoltaicznych. Nasza firma instaluje jedynie podzespoły najlepszych producentów, ponieważ uważamy, że tak wspaniała rzecz jak prywatna elektrownia ma za zadanie cieszyć, a tylko sprawdzone marki gwarantują bezawaryjną pracę przez długie lata

Chcemy, aby po instalacji zestawu fotowoltaicznego nasz Klient od razu widział, jak jego dach pracuje, dlatego nasze instalacje posiadają możliwość podłączenia do internetu, gdzie znajdziemy informacje o wielkości oraz parametrach wyprodukowanej energii.

energia-ze-slonca-agrosolar
logo webasto

Partner Webasto

Jesteśmy partnerem firmy Webasto w zakresie ładowarek samochodowych.

Agrosolar - realizujemy projekty unijne

REALIZUJEMY PROJEKTY UNIJNE

Mamy doświadczenie, którym chętnie podzielimy się podczas realizowania projektu finansowanego ze środków europejskich.

Agrosolar jest uczestnikiem programu kapitalna firma

AGROSOLAR kapitalną firmą

Jesteśmy uczestnikiem programu KAPITALNA FIRMA, zrzeszającego pracodawców, którzy na rynku pracy chcą tworzyć atrakcyjne miejsca pracy.

jesteśmy partnerem programu rzetelna firma

AGROSOLAR rzetelną firmą

Jesteśmy uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA będącej częścią KACZMARSKI GROUP integrujących wiele usług w tym KRAJOWY REJESTR DŁUGÓW.

firma godna zaufania elite gold

Firma Godna Zaufania 'Elite Gold'

Agrosolar został uznany elitarnym uczestnikiem programu zrzeszającego firmy świadczące usługi na najwyższym poziomie. Wyróżnienie jest przyznawane za dbałość o satysfakcję i zadowolenie Klienta oparte o potwierdzoną, nieposzlakowaną opinię o firmie.

agrosolar najlepsi oferteo 2020

Najlepsi 2020 Oferteo

Ponownie najlepsi wśród Sprzedawców Paneli Fotowoltaicznych w Białymstoku w roku 2020

Agrosolar-Firma-Godna-Zaufania-2020

Agrosolar - Firma Godna Zaufania !

Otrzymaliśmy certyfikat 'Firma Godna Zaufania' - dziękujemy za wyróżnienie.

agrosolar-oferteo-najlepsi

Najlepsi 2019 Oferteo

Najlepsi 2019 wśród Sprzedawców Paneli Fotowoltaicznych w Białymstoku

Polski Klaster Budowlany

Członek POLSKIEGO KLASTRA BUDOWLANEGO

Polski Klaster Budowlany należy do elitarnej grupy Krajowego Klastra Kluczowego jako jedyny z branży budowlanej. Zrzesza obecnie ponad 300 firm działających w branży budowlanej mających swoje siedziby na terenie całego kraju. Więcej na www.budowlanyklaster.pl

Partner firmy HANBUD

Firma HANBUD hanbud-dachy.pl jest czołowym producentem pokryć dachowych i ogrodzeń metalowych.

Nasze realizacje instalacji fotowoltaicznych

nasze-realizacje-fotowoltaika