AGROSOLAR

lider jest tylko jeden !

Kim jesteśmy?

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych, rolników oraz firm. Działamy na terenie Podlasia, Mazowsza, Warmii i Mazur. Korzystamy tylko z najlepszych rozwiązań, produktów i technologii. Gwarantujemy najwyższą jakość w najniższej cenie (przy wykorzystaniu tych samych lub analogicznych podzespołów instalacji).

Agrosolar daje gwarancję jakosci i najniższej ceny
energia-ze-slonca-agrosolar
Agrosolar w czołówce firm fotowoltaicznych według wyborcza.pl

Agrosolar w czołówce w Polsce !

Mamy przyjemność poinformować że znaleźliśmy się w czołówce w zestawieniu 25 najlepszych firm fotowoltaicznych z całej Polski opublikowanym przez Gazetę Wyborczą ! Link do artykułu - kliknij tutaj 🙂

logo webasto

Partner Webasto

W naszej ofercie posiadamy ładowarki samochodowe renomowanej firmy Webasto, której jesteśmy autoryzowanym partnerem oraz serwisantem.

Agrosolar - realizujemy projekty unijne

REALIZUJEMY PROJEKTY UNIJNE

Część naszych realizacji jest wykonywanych przy angażu środków pochodzących z europejskich funduszy unijnych. Mamy doświadczenie w prowadzeniu takich projektów.

Agrosolar jest uczestnikiem programu kapitalna firma

AGROSOLAR kapitalną firmą

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem KAPITALNA FIRMA! Jest to wyróżnienie dla pracodawców, którzy na rynku pracy chcą tworzyć atrakcyjne miejsca pracy.

jesteśmy partnerem programu rzetelna firma

AGROSOLAR rzetelną firmą

Jesteśmy uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA będącej częścią KACZMARSKI GROUP integrujących wiele usług w tym KRAJOWY REJESTR DŁUGÓW.

agrosolar firma godna zaufania

Firma Godna Zaufania 'Elite Gold'

Agrosolar został uznany elitarnym uczestnikiem programu zrzeszającego firmy świadczące usługi na najwyższym poziomie. Wyróżnienie jest przyznawane za dbałość o satysfakcję i zadowolenie Klienta oparte o potwierdzoną, nieposzlakowaną opinię o firmie.

agrosolar najlepsi oferteo 2020

Kolejny rok - najlepsi 2020 Oferteo !

Kolejny rok z rzędu jesteśmy najlepsi wśród Sprzedawców Paneli Fotowoltaicznych w Białymstoku w roku 2020. To nasi Klienci wraz z serwisem Oferteo wybrali agrosolar najlepszą firmą z rynku fotowoltaiki w naszym rodzimym mieście!

Agrosolar-Firma-Godna-Zaufania-2020

Agrosolar - Firma Godna Zaufania !

Rok 2020 jest dla nas rokiem sukcesów. Kolejne wyróżnienie, tym razem otrzymaliśmy certyfikat 'Firma Godna Zaufania'. Dziękujemy za wybór naszej firmy! Gwarantujemy, że w kolejnych latach nadal będziemy budować zaufanie i uczciwie wykonywać powierzone nam realizacje.

agrosolar-oferteo-najlepsi

Najlepsi 2019 Oferteo

Zdaniem naszych Klientów i serwisu Oferteo zostaliśmy wybrani jako Najlepsi w 2019 roku wśród Sprzedawców Paneli Fotowoltaicznych w Białymstoku. To wyróżnienie potwierdza tylko nasze zaangażowanie z jakim działamy i zadowolenie naszych Klientów, którym nagradzają nasza pracę.

Polski Klaster Budowlany

Agrosolar wśród POLSKIEGO KLASTRA BUDOWLANEGO

Zostaliśmy członkiem Polskiego Klastra Budowlanego – elitarnej grupy spośród Krajowego Klastra Kluczowego. Razem zrzeszamy setki firm działających w branży budowlanej mających swoje siedziby na terenie całego kraju. Więcej na www.budowlanyklaster.pl

Agrosolar partnerem firmy HANBUD

Hanbud to firma będąca czołowym producentem na Podlasiu. Agrosolar razem z firmą Hanbud, dostarcza kompleksowy produkt pokrycia dachowego oraz instalacji fotowoltaicznej na Państwa dachy.

Oferta

 Zajmujemy się całym procesem budowy nowej instalacji fotowoltaicznej, począwszy od audytu energetycznego, na którym nasz doradca sprawdzi możliwości podłączenia instalacji, poprzez projekt, finansowanie, dalej montaż i monitoring już działającej instalacji.

Realizacja

Nasze projekty wykonujemy tak, aby jak najlepiej zaspakajały potrzeby naszych Klientów. Dbamy, aby nasze instalacje były zawsze zakładane na specjalnie dobranych mocowaniach, dopasowanych do konstrukcji i poszycia dachowego, które gwarantują stabilność instalacji oraz dbałość realizacji.

Jakość

Na rynku jest dostępnych wiele paneli fotowoltaicznych. Nasza firma instaluje jedynie podzespoły najlepszych producentów, ponieważ uważamy, że tak wspaniała rzecz jak prywatna elektrownia ma za zadanie cieszyć, a tylko sprawdzone marki gwarantują bezawaryjną pracę przez długie lata

Transparentność

Chcemy, aby po instalacji zestawu fotowoltaicznego nasz Klient od razu widział, jak jego dach pracuje, dlatego nasze instalacje posiadają możliwość podłączenia do internetu, gdzie znajdziemy informacje o wielkości oraz parametrach wyprodukowanej energii.

Nasze realizacje instalacji fotowoltaicznych

nasze-realizacje-fotowoltaika