Agrosolar daje gwarancję jakosci i najniższej ceny

Agrosolar - lider jest tylko jeden!

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych i osób indywidualnych w zakresie bardzo szerokiego wachlarza instalacji m.in. fotowoltaicznych, elektrycznych, pomp ciepła, rekuperacji i klimatyzacji. Działamy na terenie Podlasia, Mazowsza, Warmii i Mazur. Korzystamy tylko z najlepszych rozwiązań, produktów i technologii. Jeśli posiadasz ofertę od innego oferenta przyjdź z nią do nas. Gwarantujemy najwyższą jakość w najniższej cenie przy zachowaniu parametrów i komponentów instalacji. Sprawdź nas!

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej firmie.

Sprawdź dlaczego jesteśmy największą i najbardziej polecaną firmą !

Lider Polskiego Przedsiębiorcy

Laureat plebiscytu „Lider Polskiego Przedsiębiorcy”

Z dumą informujemy, że jesteśmy laureatem nagrody przyznawanej dla firm, które w szczególny sposób dbają o najwyższą jakość świadczonych usług i produktów, oraz satysfakcję klienta.
Dziękujemy za wyróżnienie!

oferteo najlepsi 2023

Najlepsi 2023 Oferteo

Zdaniem naszych Klientów i serwisu Oferteo zostaliśmy wybrani jako Najlepsi w 2023 roku wśród Sprzedawców Paneli Fotowoltaicznych w Białymstoku. Dziękujemy!

nagroda orły instalatorstwa

Agrosolar z oceną 10/10 i pierwszym miejscem!

Agrosolar w plebiscycie Orły Instalatorstwa zajął 1 miejsce z wynikiem 10/10 gwiazdek według oceny naszych klientów! Orły to nagroda dla firm o wyjątkowym profesjonalizmie i jakości usług. Jest ona przeznaczona dla najlepszych, będących liderami w swojej dziedzinie. Dziękujemy za to wyróżnienie !

Agrosolar w czołówce firm fotowoltaicznych według wyborcza.pl

Agrosolar w czołówce w Polsce

Mamy przyjemność poinformować że znaleźliśmy się w czołówce w zestawieniu 25 najlepszych firm fotowoltaicznych z całej Polski opublikowanym przez Gazetę Wyborczą ! Link do artykułu - kliknij tutaj

agrosolar firma godna zaufania

Firma Godna Zaufania 'Elite Gold'

Agrosolar został uznany elitarnym uczestnikiem programu zrzeszającego firmy świadczące usługi na najwyższym poziomie. Wyróżnienie jest przyznawane za dbałość o satysfakcję i zadowolenie Klienta oparte o potwierdzoną, nieposzlakowaną opinię o firmie.

agrosolar oferteo najlepsi 2021

Hat-trick !!! Trzeci raz Najlepsi Oferteo!

To już trzeci rok pod rząd gdy Agrosolar zdobywa tytuł Najlepsi Oferteo. W tym roku jest to Najlepsi 2021 wśród Sprzedawców Paneli Fotowoltaicznych w Białymstoku ! Link do rankingu https://www.oferteo.pl/fotowoltaika/bialystok#Najlepsi Dziękujemy !

Agrosolar-Firma-Godna-Zaufania-2020

Agrosolar - Firma Godna Zaufania !

Rok 2020 jest dla nas rokiem sukcesów. Kolejne wyróżnienie, tym razem otrzymaliśmy certyfikat 'Firma Godna Zaufania'. Dziękujemy za wybór naszej firmy! Gwarantujemy, że w kolejnych latach nadal będziemy budować zaufanie i uczciwie wykonywać powierzone nam realizacje.

agrosolar najlepsi oferteo 2020

Kolejny rok - najlepsi 2020 Oferteo !

Kolejny rok z rzędu jesteśmy najlepsi wśród Sprzedawców Paneli Fotowoltaicznych w Białymstoku w roku 2020. To nasi Klienci wraz z serwisem Oferteo wybrali agrosolar najlepszą firmą z rynku fotowoltaiki w naszym rodzimym mieście!

Agrosolar-premium-care

Premium Care

Nasi Klienci podczas inwestycji jak i po niej są objęci usługą Premium Care. Stając na wysokości powierzonego nam zadania świadczymy obsługę i wsparcie na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Agrosolar jest uczestnikiem programu kapitalna firma

AGROSOLAR kapitalną firmą

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem KAPITALNA FIRMA! Jest to wyróżnienie dla pracodawców, którzy na rynku pracy chcą tworzyć atrakcyjne miejsca pracy.

Agrosolar - realizujemy projekty unijne

REALIZUJEMY PROJEKTY UNIJNE

Część naszych realizacji jest wykonywanych przy angażu środków pochodzących z europejskich funduszy unijnych. Mamy doświadczenie w prowadzeniu takich projektów.

agrosolar-oferteo-najlepsi

Najlepsi 2019 Oferteo

Zdaniem naszych Klientów i serwisu Oferteo zostaliśmy wybrani jako Najlepsi w 2019 roku wśród Sprzedawców Paneli Fotowoltaicznych w Białymstoku. To wyróżnienie potwierdza tylko nasze zaangażowanie z jakim działamy i zadowolenie naszych Klientów, którym nagradzają nasza pracę.

Dobra Marka

Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma

Agrosolar został wyróżniony w ogólnopolskim programie Dobra Marka we współpracy z Rzeczpospolitą. Wyróżnienie to przyznawane jest innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

Polski Klaster Budowlany

Agrosolar wśród POLSKIEGO KLASTRA BUDOWLANEGO

Zostaliśmy członkiem Polskiego Klastra Budowlanego – elitarnej grupy spośród Krajowego Klastra Kluczowego. Razem zrzeszamy setki firm działających w branży budowlanej mających swoje siedziby na terenie całego kraju. Więcej na www.budowlanyklaster.pl

jesteśmy partnerem programu rzetelna firma

AGROSOLAR rzetelną firmą

Jesteśmy uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA będącej częścią KACZMARSKI GROUP integrujących wiele usług w tym KRAJOWY REJESTR DŁUGÓW.

Nasze realizacje instalacji fotowoltaicznych