Klimatyzacja - doradztwo, montaż i serwis

klimatyzacja działanie

Zalety wykorzystania klimatyzatora

Oczyszcza powietrze i hamuje aktywność zanieczyszczeń spowodowanych przez bakterie i wirusy, pleśnie, alergeny, pyłki i niebezpieczne substancje.
Usuwa nieprzyjemne zapachy, w tym dym papierosowy
Nawilża włosy i skórę
Inteligentne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej, poprawia komfort, analizować działanie i oszczędzać energię.
Energooszczędność i wysoka wydajność elektryczna A+++
Skutecznie chłodzi i grzeje w zależności od potrzeby co przekłada się na konfort osób w pomieszczeniu.
klimatyzacja działanie
oferta klimatyzacje

Oferta klimatyzatorów

W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory domowe RAC oraz do zastosowań komercyjnych PACi. Nowa generacja oferowanych przez nas produktów została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach ceniących sobie jakoś i profesjonalizm. Systemy powstały z myślą o Państwa potrzebach zawsze zapewniając optymalną wydajność i prostotę użytkowania.
Odpowiemy na wszystkie pytania i wykonamy bezpłatny projekt instalacji. Zaproponujemy Ci różne warianty finansowania wszystko to, abyś mógł cieszyć się bezpłatną energią elektryczną. Jesteśmy firmą o profilu działalności ściśle związanej z fotowoltaiką, z siedzibą główną w Białymstoku. Zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy klimatyzatory najwyższej jakości.

Eleganckie wzornictwo i wysoka jakość wykonania zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów. Nasi klienci zawsze otrzymują najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić najwyższą wydajność instalacji klimatyzacyjnych.

ZADZWÓŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
tel. 85 888 05 55 mob. 783 800 801
nowoczesne technologie

Nowoczesne technologie

Oferujemy produkty wyposażone w technologię wykorzystująca zalety rodników hydroksylowych. Rodniki hydroksylowe, czyli rodniki OH są to naturalnie występujące w przyrodzie cząsteczki, których odpowiednie zastosowanie pomaga w neutralizacji szkodliwych substancji, w tym wirusów i bakterii, a także oczyszcza powietrze i usuwa nieprzyjemne zapachy.

Klimatyzacja częścią inteligentnego domu.

Oferowane przez nas produkty mogą być wzbogacone o sterowane głosowo rozwiązania kompatybilne z Amazon Alexa oraz Google Assistant wchodzące w skład inteligentnych biur i domów. Funkcja sterowania głosem oferuje liczne korzyści zarówno w budynkach komercyjnych, jak i mieszkalnych. Przykładowo właściciele domów, którzy przyzwyczajeni są do sterowania oświetleniem i urządzeniami audio za pomocą głosu, mogą teraz kontrolować również system klimatyzacji, zapewniając sobie komfortowe warunki.

W naszej ofercie znajdują się poniższe systemy klimatyzacji

split

Klimatyzacje ścienne SPLIT

Klimatyzatory domowe z czynnikiem R32. Czynnik R32 (inaczej difluorometan) jest to czynnik chłodniczy stosowany w klimatyzatorach nowego typu. W odróżnieniu od starego R410A jest tańszy, wydajniejszy oraz bardziej ekologiczny. Wskaźnik tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) dla czynnika R32 jest prawie trzy razy niższy niż dla wypieranego przez niego  R410A.

multi-split

Klimatyzacje MULTI SPLIT

Systemy typu multi-split czy multi TZ, czyli klimatyzatory obsługujące więcej, niż jedno pomieszczenie. Rozwiązania multi-split oferują dużą elastyczność, do jednej jednostki można podłączyć od 2 do 5 jednostek wewnętrznych w tym, jednostki ścienne, konsolę podłogową, 4-kierunkową jednostkę kasetonową czy jednostkę kanałową o niskim ciśnieniu statycznym.

systemy-symultaiczne

Systemy symultaiczne

Systemy symultaniczne podwójne, potrójne, bądź poczwórne gdzie jedna jednostka zewnętrzna jest w stanie zapewnić do czterech jednostek wewnętrznych jednocześnie, co pozwala uzyskać jeszcze lepszą dystrybucję wydajności w obrębie klimatyzowanej przestrzeni. Układ taki znajduje szczególnie zastosowanie do klimatyzowania powierzchni wspólnych.

systemy-ciągłej-pracy

Urządzenia ciągłej pracy

Zapewniamy także wysokosprawne urządzenia i pełen asortyment urządzeń ciągłej pracy przeznaczonych do pomieszczeń takich jak serwerownie, aby skutecznie chronić sprzęt utrzymując właściwą wentylację i temperaturę.

dla-firm

Produkty dla firm i przemysłu

Serie wysokosprawnych klimatyzatorów przeznaczonych do pracy w obiektach usługowo-handlowych takich jak biura i sklepy ale też linie i pomieszczenia produkcyjne.

akcesoria

Akcesoria i rozszerzenia

Ponadto oferujemy akcesoria i moduły rozszerzające zakres działania klimatyzatorów. Doradzamy, pomagamy w montażu, dobieramy idealny sprzed w oparciu o potrzeby klienta.

Nie masz czasu ?

Nie ma sprawy zajmiemy się wszystkim. Przygotujemy wszystkie potrzebne urządzenia, zamontujemy, zajmiemy się serwisem. Wszystko byś nie musiał się niczym martwić i mógł się cieszyć wygodą.

Zależy Ci na jakości ?

Wszystkie oferowane przez nas klimatyzatory konstruowane są o najwyższe standardy rynkowe i wymogi ochrony środowiska oraz są w pełni bezpieczne.