Co zyskujemy dzięki prywatnej elektrowni?

10 powodów dla których warto zamontować panele słoneczne.

Bezawaryjność

Nowoczesna instalacja fotowoltaiczna charakteryzuje się bezawaryjnością i możliwością pracy nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Pełna satysfakcja

Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszej pracy, a jeśli instalacja nie spełnia Twoich oczekiwań, zostanie zdemontowana, a wszystkie koszty zwrócone.

Mniejsze rachunki za prąd

Urządzenia w pierwszej kolejności pobierają prąd z Twojej fotowoltaiki, dzięki temu w dużym stopniu ograniczysz opłaty za energię elektryczną.

Bezobsługowość

Produkcja energii i jej przesyłanie odbywa się automatycznie. Dodatkowo brak elementów ruchomych instalacji fotowoltaicznej pozwala na bezobsługowe korzystanie.

Ochrona środowiska

Moduły fotowoltaiczne nie oddziałują negatywnie na środowisko, ponieważ jest to technologia bezemisyjna. Jej eksploatacja nie generuje hałasu, nie emituje gazów cieplarnianych ani innych szkodliwych substancji.

Niezależność od podwyżek cen energii

Instalacja fotowoltaiczna daje większą swobodę i niezależność energetyczną. Dobrana w optymalny sposób chroni przed ewentualnymi podwyżkami cen energii.

Niewyczerpalne źródło energii

Słońce to niewyczerpalne źródło energii. W Polsce jest wystarczające nasłonecznienie, pozwalające na nieprzerwaną pracę instalacji fotowoltaicznej, również w pochmurne dni.

Energia dla pokoleń

Panele fotowoltaiczne mają żywotność ponad 30 lat. Inwestując w instalacje zabezpieczasz rodzinę ekologicznie, ekonomicznie i zdrowotnie na długie lata.

Możliwość sprzedaży do sieci

Nadwyżki wyprodukowane w słoneczne dni, można sprzedać po atrakcyjnych stawkach do zakładu energetycznego. Sieć ma obowiązek przyjąć prąd od właścicieli fotowoltaiki.

Podniesienie wartości nieruchomości

Moduły fotowoltaiczne podnoszą wartość i konkurencyjność nieruchomości na rynku wtórnym. Z uwagi na estetyczny wygląd paneli, dodatkowo stanowią ozdobę budynku i stają się jego integralną częścią.

Chcesz sprawdzić swoje korzyści?
Skontaktuj się z nami.